Home

molipsitor coloană vertebrală Strict rezultate karolina pliscova tenis madrid Bătăuş Dramă Asimilare

WTA “Viking International Eastbourne” 2021: Camila Giorgi a eliminat-o pe  deţinătoarea titlului, Karolina Pliskova , care va părăsi top 10 WTA, după  o prezenţă neîntreruptă de 250 de săptămâni | TENISite
WTA “Viking International Eastbourne” 2021: Camila Giorgi a eliminat-o pe deţinătoarea titlului, Karolina Pliskova , care va părăsi top 10 WTA, după o prezenţă neîntreruptă de 250 de săptămâni | TENISite

VIDEO US Open: Karolina Pliskova, principala favorită, a fost eliminată în  turul al doilea / Rezultatele zilei - HotNews.ro
VIDEO US Open: Karolina Pliskova, principala favorită, a fost eliminată în turul al doilea / Rezultatele zilei - HotNews.ro

Karolina Pliskova a fost eliminată în optimi la Wuhan

Video | Simona Halep - Karolina Pliskova 5-7, 1-6. Simona a clacat și a  pierdut șansa să redevină lider WTA. Meciul s-a terminat după ora 01:00  noaptea
Video | Simona Halep - Karolina Pliskova 5-7, 1-6. Simona a clacat și a pierdut șansa să redevină lider WTA. Meciul s-a terminat după ora 01:00 noaptea

Tenis: Karolina Pliskova şi Angelique Kerber s-au calificat în sferturi la  Strasbourg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Karolina Pliskova şi Angelique Kerber s-au calificat în sferturi la Strasbourg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep - Karolina Pliskova, finală Roma. Cehoaica a găsit secretul de  a o învinge pe româncă - Eurosport
Simona Halep - Karolina Pliskova, finală Roma. Cehoaica a găsit secretul de a o învinge pe româncă - Eurosport

Favoriții Karolina Pliskova s-a calificat în sferturile de finală la US  Open - Eurosport
Favoriții Karolina Pliskova s-a calificat în sferturile de finală la US Open - Eurosport

Simona Halep, primul meci la Mutua Madrid Open 2019. Adversară: rusoaica  Margarita Gasparyan | Digi24
Simona Halep, primul meci la Mutua Madrid Open 2019. Adversară: rusoaica Margarita Gasparyan | Digi24

Irina Begu, pe tabloul principal la Madrid! A trecut rapid de Rakhimova în  finala calificărilor - Eurosport
Irina Begu, pe tabloul principal la Madrid! A trecut rapid de Rakhimova în finala calificărilor - Eurosport

WTA MADRID. Cunoaștem ora de disputare a meciului Simona Halep - Karolina  Pliskova + cehoaica îi trimite un avertisment Simonei: "Așa trebuie să joc"
WTA MADRID. Cunoaștem ora de disputare a meciului Simona Halep - Karolina Pliskova + cehoaica îi trimite un avertisment Simonei: "Așa trebuie să joc"

Madrid Open: Karolina Pliskova holds off Victoria Azarenka in round two -  BBC Sport
Madrid Open: Karolina Pliskova holds off Victoria Azarenka in round two - BBC Sport

Karolina Pliskova vs. Beatriz Haddad Maia | 2021 Indian Wells Round 3 | WTA  Match Highlights - YouTube
Karolina Pliskova vs. Beatriz Haddad Maia | 2021 Indian Wells Round 3 | WTA Match Highlights - YouTube

A trecut de Kristina şi a dat peste sora ei! Simona Halep va juca împotriva Karolinei  Pliskova în sferturi la Madrid
A trecut de Kristina şi a dat peste sora ei! Simona Halep va juca împotriva Karolinei Pliskova în sferturi la Madrid

Așa, și?" Cum a explicat Karolina Pliskova înfrângerea cu 6-0, 6-0, în fața  Igăi Swiatek, la Roma - Eurosport
Așa, și?" Cum a explicat Karolina Pliskova înfrângerea cu 6-0, 6-0, în fața Igăi Swiatek, la Roma - Eurosport

Karolina Pliskova, umilita de o tenismena in varsta de 34 de ani

SIMONA HALEP - KAROLINA PLISKOVA 5-7, 1-6 // VIDEO + FOTO Ploaia amplifică  „uraganul” Pliskova! Simona Halep e OUT în semifinale la Miami și ratează  șansa de a urca pe locul 1
SIMONA HALEP - KAROLINA PLISKOVA 5-7, 1-6 // VIDEO + FOTO Ploaia amplifică „uraganul” Pliskova! Simona Halep e OUT în semifinale la Miami și ratează șansa de a urca pe locul 1

Simona Halep și-a aflat adversarele de la Madrid! Traseul infernal la  primul turneu alături de Mouratoglou - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversarele de la Madrid! Traseul infernal la primul turneu alături de Mouratoglou - Eurosport

Pliskova, out din top 10 mondial pentru prima dată după 230 de săptămâni -  Eurosport
Pliskova, out din top 10 mondial pentru prima dată după 230 de săptămâni - Eurosport

LIVE BLOG | Simona Halep o învinge pe Kristyna Pliskova, în optimile  turneului de la Madrid.
LIVE BLOG | Simona Halep o învinge pe Kristyna Pliskova, în optimile turneului de la Madrid.

Marketa Vondrousova - Karolina Pliskova 2-6, 4-6: Simona Halep și-a aflat  adversara din finala de la Roma
Marketa Vondrousova - Karolina Pliskova 2-6, 4-6: Simona Halep și-a aflat adversara din finala de la Roma

Karolina Pliskova a câștigat turneul de la Roma și a depășit-o pe Simona  Halep în clasamentul WTA - HotNews.ro
Karolina Pliskova a câștigat turneul de la Roma și a depășit-o pe Simona Halep în clasamentul WTA - HotNews.ro

VIDEO WTA Roma: Karolina Pliskova si Venus Williams, eliminate in sferturi  (Programul semifinalelor) - HotNews.ro
VIDEO WTA Roma: Karolina Pliskova si Venus Williams, eliminate in sferturi (Programul semifinalelor) - HotNews.ro