Home

săptămânal maestru bogat clasament campionatul european u21 intestine văduv împreună

Cum arată grupele pentru preliminariile EURO U21 din 2023, turneu găzduit  și de România
Cum arată grupele pentru preliminariile EURO U21 din 2023, turneu găzduit și de România

Clasamente Campionatul European U21 2023 - Fotbal/Europa

TVR transmite toate partidele din faza grupelor turneului final al Campionatului  European EURO U21 - TVmania.ro
TVR transmite toate partidele din faza grupelor turneului final al Campionatului European EURO U21 - TVmania.ro

România, aproape calificată în semifinalele Campionatului European U21:  Ţara noastră a învins Anglia cu 4-2/ Cum au reacţionat fanii englezi
România, aproape calificată în semifinalele Campionatului European U21: Ţara noastră a învins Anglia cu 4-2/ Cum au reacţionat fanii englezi

Germania şi Olanda au terminat la egalitate. Cum se califică România U21  din grupă? Toate calculele şi clasamentul actual
Germania şi Olanda au terminat la egalitate. Cum se califică România U21 din grupă? Toate calculele şi clasamentul actual

Clasamentul in grupa Romaniei la Campionatul European de tineret. Calcule  si scenarii pentru calificarea in sferturi - Onlinesport.ro
Clasamentul in grupa Romaniei la Campionatul European de tineret. Calcule si scenarii pentru calificarea in sferturi - Onlinesport.ro

România - Ungaria 2-1, la Euro U21 | Ce şanse de calificare au tricolorii,  după Germania - Olanda - Eurosport
România - Ungaria 2-1, la Euro U21 | Ce şanse de calificare au tricolorii, după Germania - Olanda - Eurosport

România e încă la mâna ei pentru calificarea la Euro 2020! Patru minute am  stat pe locul 2! Toate calculele Grupei F + clasamentul după etapa a 8-a -  Fanatik.ro
România e încă la mâna ei pentru calificarea la Euro 2020! Patru minute am stat pe locul 2! Toate calculele Grupei F + clasamentul după etapa a 8-a - Fanatik.ro

LIVE BLOG | Preliminariile EURO 2020: Malta - România 0-4. Trei goluri au  fost marcate de
LIVE BLOG | Preliminariile EURO 2020: Malta - România 0-4. Trei goluri au fost marcate de

UEFA testează la Campionatul European U21 sistemul cu șase înlocuiri de  jucători într-un meci – Teleorman Sport
UEFA testează la Campionatul European U21 sistemul cu șase înlocuiri de jucători într-un meci – Teleorman Sport

EURO U21, grupa României: Anglia, învinsă de Franța în ultimul minut de  joc, după un autogol | Digi24
EURO U21, grupa României: Anglia, învinsă de Franța în ultimul minut de joc, după un autogol | Digi24

ROMÂNIA U21 - ANGLIA U21 / Ionuț Lupescu, cu ochii pe naționala de tineret:  „Dacă batem Anglia suntem în semifinale, apoi e posibil orice”
ROMÂNIA U21 - ANGLIA U21 / Ionuț Lupescu, cu ochii pe naționala de tineret: „Dacă batem Anglia suntem în semifinale, apoi e posibil orice”

EURO 2019 | Rezultatele și clasamentele după primele două zile + programul  complet
EURO 2019 | Rezultatele și clasamentele după primele două zile + programul complet

România U21 - Olanda U21 1-1: debutăm cu un egal la Euro

LIVE România U21 - Irlanda de Nord U21

România U21 – Ţara Galilor U21 2-0! Euro, venim! Tricolorii, ca şi  calificaţi la turneul final. Clasamentul grupei
România U21 – Ţara Galilor U21 2-0! Euro, venim! Tricolorii, ca şi calificaţi la turneul final. Clasamentul grupei

Stiri despre Romania U21 - Pagina 42 | Sport.ro

Nationala Under 21 a Romaniei s-a calificat la EURO 2021 dupa un egal cu  Danemarca - InfoPloiestiCity
Nationala Under 21 a Romaniei s-a calificat la EURO 2021 dupa un egal cu Danemarca - InfoPloiestiCity

U19 la EURO | Final de drum pentru România la Campionatul European! |  Federația Română de Fotbal
U19 la EURO | Final de drum pentru România la Campionatul European! | Federația Română de Fotbal

EURO 2019 | România U21 și-a aflat adversara din semifinale, în situația în  care ne vom clasa pe cel mai bun loc 2. Toate calculele sunt AICI
EURO 2019 | România U21 și-a aflat adversara din semifinale, în situația în care ne vom clasa pe cel mai bun loc 2. Toate calculele sunt AICI

Campionatul European, Preliminarii U21│România învinge Liechtenstein și se  califică a turneul final
Campionatul European, Preliminarii U21│România învinge Liechtenstein și se califică a turneul final

Euro U21 - program complet. Ce o așteaptă pe România. Toate informațiile,  rezultate și clasamente - Eurosport
Euro U21 - program complet. Ce o așteaptă pe România. Toate informațiile, rezultate și clasamente - Eurosport

Nebunie în Franţa - Anglia, celălalt meci în grupa României la Euro U21.  Două goluri, un autogol şi alte două penalty-uri ratate. Cum arată  clasamentul grupei C | adevarul.ro
Nebunie în Franţa - Anglia, celălalt meci în grupa României la Euro U21. Două goluri, un autogol şi alte două penalty-uri ratate. Cum arată clasamentul grupei C | adevarul.ro